Запчастини та витратні матеріали

Здійснюємо постачання наших клієнтів будь-якими оригінальними запчастинами.

А також комплектуючими та витратними матеріалами для будь-якого вібропресового обладнання:

Щітки

Лінійні щітки

Лінійні щітки використовуються для очищення прес-форми для виробництва дрібноштучних бетонних виробів від залишків бетону. Робоча частина щітки складається з плаского пружинного сталевого дроту і синтетичних волокон. Оправка виготовлена з оцинкованого сталевого листа. Лінійні щітки також можуть бути виготовлені тільки з синтетичних волокон або плаского дроту.

За спеціальним замовленням ми також виготовляємо профільні лінійні щітки для водосточних жолобів. Щоб отримати пропозицію, просто надішліть нам ескіз з розмірами і формою профілю або креслення прес-форми, наданий її виробником.

Максимальна довжина щітки - 1400 мм.
Допуск прогину щітки складає 5 мм.

В маркуванні щіток вказана наступна інформація: висота робочої частини без оправки в сантиметрах, тип оправки та довжина в міліметрах.

Приклад: 9BL x 1300 – висота робочої частини становить 9 см, BL означає корпус з листової сталі, а довжина щітки становить 1300 мм.

9BL x 1400 12 BL x 1400
9BL x 1370 12 BL x 1300
9BL x 1350 12 BL x 1280
9BL x 1300 6BL x 1400
9BL x 1280 6BL x 1370
9BL x 1200 6BL x 1350
9BL x 1120 6BL x 1300
9BL x 1100 6BL x 1200
9BL x 700 6BL x 1100
9BL x 650 6BL x 650

Бордюрні щітки

Бордюрні щітки використовуються для очищення прес-форми для виробництва бордюрів від залишків бетону. Корпус виготовлений із пластику, а робоча частина виготовлена з плаского сталевого дроту. Технологічний отвір Ø 10,5 мм необхідний для виготовлення щітки. Робоча частина також може складатися з суміші дроту і синтетичного волокна або лише синтетичного волокна.

У стандартній комплектації корпус щітки має ширину 50 мм, але ми також пропонуємо щітки товщиною 30 мм. Інші розміри залишаються незмінними.

Опираючись на накопиченому на даний час досвіді, ми пропонуємо широкий асортимент бордюрних щіток, але якщо ви не можете підібрати правильний тип щітки, надішліть нам запит з детальною інформацією, яка дозволить нам підготувати відповідну пропозицію або надішліть нам креслення форми, зроблене виробником прес-форми.

Круглі щітки

Ми пропонуємо циліндричні щітки для:

  • очищення бруківки від гострих залишків бетону по периметру вироби. Робоча частина щітки виготовлена з ПЕТ волокна Ø 0,2 мм в стандартній комплектації. Це оптимальна, підтверджена багаторічним досвідом, товщина волокна, але за бажанням замовника ми можемо використовувати волокна різної товщини.
  • очищення виробничих піддонів. Робоча частина щітки може бути виготовлена з гофрованого сталевого дроту 0,5 мм, суміші дроту і штучного волокна або самого волокна в залежності від вимог замовника.
  • створення нерівної структури верхнього шару бруківки або тротуарної плитки.

Амортизатори

Твердість гуми амортизатора слід вказувати відповідно до вимог виробника вібропреса, зазначеними в технічних інструкціях.

Гума може бути:

  • м'яка 50 ± 5 Shore
  • середня 65 ± 5 Shore
  • жорстка 80 ± 5 Shore

Гумово-металеві пласкі амортизаори (віброшини) виготовляються з прямокутним перетином і однієї твердості – 55 Shore. У запиті, окрім розмірів, необхідно вказати твердість гуми.

Гумово-металеві амортизатори (віброшини)

Циліндричний з болтами з обох сторін

Циліндричний з болтом з однієї сторони і різьбовим отвором з іншої

Циліндричний з болтом з однієї сторони

Циліндричний з різьбовими отворами з обох сторін

Віброшина/p>

Пропозиція на циліндричні амортизатори буде надана після отримання запиту і креслення від Замовника.

Піддони

Пропонуємо дерев'яні та пластикові виробничі піддони будь-яких типорозмірів.